CO REPREZENTUJEME?

  AMK Milevsko  
  V roce 1999 parta nadšenců v čele s Jaroslavem Šrůtem začala jezdit hoby reallycrosové závody. První závodní auto byla Honda CRX 1,5. Protože se záhy začaly dosahovat i jezdecké úspěchy, začali zkoušet jezdecké umění i další členové skupiny a bylo třeba rozšířit automobilový park. Postavila se tedy v roce 2002 další auto Honda CRX 1,6 a další závodní Honda se dokoupila.

V roce 2004 se tito nadšenci rozhodli založit Automotoklub Milevsko, byla rozšířena členská základna, byl postaven nový skutečný soutěžní speciál Peugeot 206 RC a začalo se závodit na evropské úrovní. Automotoklub organizačně pomáhal jezdci Jardovi při zajištění zázemí na závody. V této době se do práce klubu zapojili i mladí mechanici pro které to byla velká zkušenost účastnit se závodů na evropské úrovni .Díky činnosti Automotoklubu poznali závodní tratě v Belgii, Holandsku, Polsku,Rakousku, Maďarsku, české tratě v Sedlčanech i Sosnové.
Také zde parta dosahovala dobrých dílčích výsledků a to se projevilo již celkově 3 místem v soutěži Mistrovství zóny středoevropských zemí za sezonu 2006. Toto umístění v zóně střední Evropy si Jarda zopakoval ještě za sezonu 2009 a tím ukončil svoji závodní činnost.

Po ukončení závodní činnosti se utlumila činnost automotoklubu a její členové se začali orientovat na jinou oblast motoristického sportu a to na oblast veteránů. Většina členů klubu vlastní nějaký zajímavý kousek a stále svoji sbírku rozšiřují.